Друкуюча техніка

Не друкує принтер

Якщо ви часто друкуєте щось на роботі чи вдома, то, певно, мали якісь неполадки в роботі принтера. Наприклад, коли відправляли друкувати файл, а пристрій не реагував або видавав звуки, яких не мало би бути. Дуже часто, коли не друкує принтер, проблема полягає не у несправності техніки, а в інших причинах. Розгляньмо найбільш поширені варіанти, щоб ви могли спробувати самостійно усунути несправності.

Основні проблеми, чому не друкує принтер

Ця проблема може здатися смішною, та буває, що принтер не реагує на ваші запити й не друкує просто тому, що він не ввімкнений. Такий банальний і водночас важливий момент, який може призупинити роботу. Зауважте, що при ввімкненні техніки вона має трохи дзижчати. Також на корпусі принтеру мають засвітитися світлодіоди.

Ще бажано перевірити, чи не перебитий кабель живлення. Іноді це відбувається під час переміщення меблів або ремонту. Важливо, щоби пристрій був належним чином під’єднаний до комп’ютера.

Поломка плати принтера.

  • Проблема з налаштуванням ОС

Якщо відбувається збій у Windows, може зависнути черга друку. Ця причина дуже поширена. Вона виникає тоді, коли пристрій під’єднаний до локальної мережі – і принтером може користуватися одночасно декілька юзерів. Часом принтер не друкує, якщо файл «зіпсований». Тоді варто скасувати друк цього файлу й оновити чергу.

Спробуйте зайти до Панелі керування та змінити режим перегляду, зробивши значки дрібними. Знайдіть і натисніть на вкладку «Пристрої та принтери». Серед документів на друк можуть бути різні файли. Скасуйте всі, аби список був пустий. Здебільшого після цього принтер відновлює свою роботу, а ви можете розпочати друкувати потрібний документ.

  • Проблема з драйверами

Щоб перевірити, чи це саме ваш випадок, варто зайти до Панелі управління. Для цього краще знову змінити перегляд на «Дрібні значки». Відкрийте Диспетчер пристроїв, а в ньому – розкрийте вкладку, де є принтери (або «Черга друку»). Перевірте, чи є там знаки оклику (жовтого й червоного кольору), які і сигналізують про помилки драйверів.

Якщо не друкує принтер Canon, краще пошукати драйвери саме під вашу модель пристрою. Можливо, у вас зберігся диск із драйверами, який йшов у комплекті з технікою. Хоча зараз в інтернеті доступні драйвери на різні моделі принтерів, тож можна буде легко знайти потрібні.

  • Проблема з картриджем

Краще перевірити, скільки ж фарби залишилося в картриджі, щоб переконатися, чи дійсно проблема саме в цьому. Зайдіть у Панель управління й виберіть «Пристрої і принтери». Коли побачите потрібне обладнання, перегляньте його властивості. Там буде вказано рівень чорнил у картриджі. Якщо він занадто низький, варто заправити картридж або замінити його.

Неробочі картриджі принтера.

  • Відсутність або застрягання паперу

Буває, папір просто зам’явся чи взагалі був відсутній у принтері, коли ви запустили друк файлу. Зазвичай система повідомляє вам про це, та часом цього не трапляється. Якщо лист пом’ятий, у більшості випадків його видно в корпусі. Тут важливо обережно дістати його, акуратно потягнувши на себе. Якщо ви з ривками видиратимете загнутий папір, то в корпусі може залишитися маленький шматок. Саме він не дасть пристрою друкувати знову. За такий шматочок можна вже не зачепитися – і доведеться розбирати принтер, щоб дістати рештки.

Часом загнутий листок паперу просто не видно. Тоді потрібно припідняти кришку пристрою, щоб вийняти звідти картридж. Якщо це лазерна модель із типовою конструкцією, зі значною ймовірністю ви побачите декілька роликів. Через них і проходить аркуш. Його має бути видно, якщо він зам’явся. Саме через цей папір принтер не друкує – просто обережно вийміть його, не залишаючи порваних шматочків.

Принтер друкує пусті сторінки.

Причина в принтері

Можливо, просто неправильно вибраний пристрій, який має друкувати. Часто трапляється, що через поспіх або неуважність користувач відправляє файл на друк не на ту техніку, яка потрібна. Тож коли ви думаєте, чому не друкує принтер HP, може, він не вибраний основним для друку.

Ми розглянули основні причини, через які не вдається надрукувати файл. Сподіваємося, вони допоможуть вам відновити справну роботу пристрою.

Хочете детільніше дізнатись про ціни?

Ціни на заправку картриджів Ви можете уточнити, зв’язавшись з менеджерами «Форвард-прінт» або безпосередньо у майстра, який буде виконувати роботи.