Ремонт принтерів у Львові

Залиште світ номер і ми неодмінно з вами звяжемось та надамо вам всю необхідну інформацію.

Ремонт друкуючої техніки

Етапи ремонту

виконується фахівцями нашої компанії і допомагає позбавитися проблем неякісного друку. Зазвичай процес заправки включає наступні етапи:

діагностика

стану апарату

профілактика

та чистка апарату

заміна

необхідних елементів та запчастин

тестування

збирання та тестування апарату
В сервіс центрі є всі принтера на тест популяних моделей картриджів

Послуга «Підмінний Апарат»

Поки Ваш принтер або МФУ в ремонті, ми надамо в користування наш підмінний апарат, щоб забезпечити безперервність роботи Вашого офісу. При необхідності можливий виїзд сервісного інженера для підключення!

ВИГІДНО

 • безперебійний робочий час (економія час та кошти)
 • відремонтований та доставлений пристрій (беремо на себе усі деталі з доставкою та встановленням)

Зверніть увагу – наша компанія «Форвард-прінт» пропонує обслуговування принтерів Canon, Oki, Pantun, Xerox, Pantum на правах гарантійного сервісного центру.

Гарантійний сервісний центр

Якщо в вас техніка ще на гарантіі, наші сервісні інженери швидко усунусть несправність. По всіх моделях техніки спеціалісти постійно проходять навчання в виробників. Доречі, Кошелєв Віталій, єдиний в Західній Україні, має сертифікат та право запуску і обслуговування професійних апаратів Canon, серії IRADVC3500, IR2500, IR1435, IR2206

Виникли проблеми із офісним обладнанням?

Не витрачайте час на доставку техніки у сервіс, просто замовте нашого кур”єра і він забере у Вас будь-яку техніку та доставить її до нас на діагностику. А потім поверне її у Ваш офіс.

Ремонт принтерів у Львові

Така послуга, як ремонт принтерів, виконується фахівцями нашої компанії «Форвард-прінт» на професійному рівні. Для проведення всіх необхідних робіт ми використовуємо багатий досвід профільних спеціалістів, сучасне обладнання і інструменти, а також оригінальні або ліцензійні витратні матеріали високої якості. Саме тому запропонований ремонт практично у кожному випадку гарантує відновлення працездатності офісної, виробничої або домашньої оргтехніки.

Які роботи виконуються нашими майстрами? В залежності від того, що покаже попередня діагностика обладнання, може знадобитися прошивка, сервісне обслуговування принтерів, комплексний ремонт принтерів. Серед переваг запропонованого сервісу слід відзначити:

 • проведення професійної діагностики для визначення стану обладнання та всіх робіт, що потрібно виконати для відновлення працездатності.
 • ремонт принтерів виконується будь-якої складності (заміна пошкоджених запчастин, ремонт електроніки, ремонт механіки);
 • всі роботи проводяться у найшвидші терміни, щоб наші клієнти не втрачали свого часу
 • прошивка принтерів виконується якісно, що дозволяє надалі використовувати перезаправлені картриджі без проблем;
 • ми маємо великий асортимент витратних матеріалів, тому виконуємо ремонт і обслуговування принтерів швидко, з використанням оригінальних або ліцензійних запчастин;
 • на всі виконані нашими майстрами роботи надаються офіційні гарантії .

Ремонт струменевих принтерів від «Форвард-прінт»

Якщо ви шукаєте ремонт принтерів струменевого типу у Львові, то також можете звертатися до нашої компанії «Форвард-прінт». Найбільш поширеною причиною несправності такої оргтехніки є усихання чорнил. Також порушити працездатність приладу може попадання до внутрішньої частини пилу, бруду, сторонніх об’єктів. Для струменевих принтерів важливим є регулярне обслуговування.

Для виправлення та усунення несправностей фахівці нашого сервісного центру проводять наступні заходи:

 • очищення друкуючої голівки;
 • калібрування голівки;
 • заміну голівки;
 • відладку вузла, що відповідає за подачу паперу;
 • ремонт плати керування;
 • виправлення несправностей системи СНПЧ;
 • налагодження програмного забезпечення обладнання для ефективності роботи.

Обслуговування принтерів

Як проводиться ремонт лазерних принтерів або іншого обладнання (ремонт МФУ у Львові, ремонт плоттерів)? Зазвичай процес включає наступні етапи:

 • ми приймаємо ваше замовлення;
 • виконується виїзд водія (або клієнт доставляє несправну техніку до нашого сервісного центру самостійно);
 • проводяться всі необхідні заходи для відновлення працездатності принтера;
 • ви приймаєте готову роботу та сплачуєте за послуги.

Якісна прошивка принтерів

Така послуга, як прошивка, необхідна для створення можливості використання оригінальних картриджів після заправки. Майстер виконує перепрограмування обладнання зі зміною заводських налаштувань. Зазвичай виробники принтерів встановлюють на приладах спеціальні лічильники. Тому після друку 1000-2500 аркушів (залежить від моделі обладнання), лічильник сигналізує про закінчення тонеру і блокує роботу принтера.

В результаті є 2 варіанти відновлення працездатності оргтехніки:

 1. Купити оригінальний картридж;
 2. Замовити прошивку принтеру та надалі заправляти картриджі за доступною ціною.

Послуга прошивки принтерів значно економить витрати на відновлення якості друку, тому що дозволяє використовувати перезаправлені картриджі, а не купляти більш дорогі оригінальні матеріали.

Гарантійний сервісний центр принтерів

Зверніть увагу – наша компанія «Форвард-прінт» пропонує обслуговування принтерів Canon, Oki, Pantum, Kyosera на правах гарантійного сервісного центру. Тому, звернувшись до нас, ви отримуєте не тільки високоякісну діагностику та ремонт сучасної техніки. Після відновлення працездатності фірмові прилади зберігають офіційні гарантії, що були видані безпосередніми виробниками.

У разі необхідності термінового ремонту або професійного обслуговування принтерів в офісі, на виробництві чи вдома, просто зверніться до нас у зручний спосіб. Навіть по телефону ми зможемо надати вичерпну інформацію щодо строків та вартості робіт, проконсультуємо відносно можливості оперативно вирішити проблеми з вашим обладнанням без необхідності зайвого витрачання вашого часу і грошей.