Ремонт принтерів у Львові

Залиште світ номер і ми неодмінно з вами звяжемось та надамо вам всю необхідну інформацію.

Ремонт друкуючої техніки

Етапи ремонту

виконується фахівцями нашої компанії і допомагає позбавитися проблем неякісного друку. Зазвичай процес заправки включає наступні етапи:

діагностика

стану апарату

профілактика

та чистка апарату

заміна

необхідних елементів та запчастин

тестування

збирання та тестування апарату
В сервіс центрі є всі принтера на тест популяних моделей картриджів

Послуга «Підмінний Апарат»

Поки Ваш принтер або МФУ в ремонті, ми надамо в користування наш підмінний апарат, щоб забезпечити безперервність роботи Вашого офісу. При необхідності можливий виїзд сервісного інженера для підключення!

ВИГІДНО

  • безперебійний робочий час (економія час та кошти)
  • відремонтований та доставлений пристрій (беремо на себе усі деталі з доставкою та встановленням)

Зверніть увагу – наша компанія «Форвард-прінт» пропонує обслуговування принтерів Canon, Oki, Pantun, Xerox, Pantum на правах гарантійного сервісного центру.

Гарантійний сервісний центр

Якщо в вас техніка ще на гарантіі, наші сервісні інженери швидко усунусть несправність. По всіх моделях техніки спеціалісти постійно проходять навчання в виробників. Доречі, Кошелєв Віталій, єдиний в Західній Україні, має сертифікат та право запуску і обслуговування професійних апаратів Canon, серії IRADVC3500, IR2500, IR1435, IR2206

Виникли проблеми із офісним обладнанням?

Не витрачайте час на доставку техніки у сервіс, просто замовте нашого кур”єра і він забере у Вас будь-яку техніку та доставить її до нас на діагностику. А потім поверне її у Ваш офіс.