Заправка картриджів у Львові

Залиште світ номер і ми неодмінно з вами звяжемось та надамо вам всю необхідну інформацію.

Заправка картриджів

Процес заправки

виконується фахівцями нашої компанії і допомагає позбавитися проблем неякісного друку. Зазвичай процес заправки включає наступні етапи:

діагностика

стану картриджа

розбирання

та очистка обладнання

заправка

тонером, можлива заміна запчастин

тестування

збирання та тестування картриджа
В сервіс центрі є всі принтера на тест популяних моделей картриджів

Послуга «Вічний Картридж»

Також клієнтам ми пропонуємо кваліфікований сервіс високого рівня «Вічний картридж», собливості якого передбачають:

 1. укладання офіційного договору на техобслуговування з «Форвард-прінт»;
 2. швидку і беззатримну заміну картриджа, що почав видавати дефекти друку. Заміна відбувається тоді, коли Ви замовляєте виїзд . Спеціаліст приїжджає з вже заправленим картриджем, який відповідає моделі вашого апарату. За кілька хвилин фахівець виконує заміну елементу і Ви продовжуєте використовувати оргтехніку у звичному режимі.

В чому перевага використання послуги «Вічний картридж»?

Після проведення 3-4-х заправок потрібно виконувати регенерацію картриджів з заміною фотобарабану або інших складників принтеру, копіру, факсу. Тому кожна наступна заправка картриджів, ціни на яку можуть бути збільшені. Але якщо ви маєте договір на послугу «Вічний картридж», то кожного разу сплачуєте тільки за заправку елементу і економите власні кошти або кошти підприємства.

Зверніть увагу – ціни не залежно від заправки чи регенерації картриджа при використанні послуги «Вічний Картридж» фіксовані!

Покопійний друк

Це вигідна альтернатива самостійній купівлі та подальшому обслуговуванню оргтехніки, а також один з шляхів скорочення видатків.

Договір покопійного друку передбачає безкоштовну оренду принтерів — замовивши дану послугу Ви отримуєте в своє користування принтер або БФП, а оплату здійснюєте виключно за роздруковані та відскановані копії. Ви не оплачуєте картриджі, ремонт, заправку. Оплата здійснюється 1 раз на місяць.

Ми забезпечуємо:

 • витрати, пов”язані з обслуговуванням, ремонтом
 • забезпечуємо запчастинами та витратними матеріалами
 • якісний повноцінний друк
 • сканування

Вигідно

 • Клієн отримує потрібний принтер або багатофункційний пристрій
 • Оплачує лише фактичний друк та сканування своїх робочих документів згідно принципу :
  ”Скільки роздруковано – стільки оплачено!”.

Хочете детільніше дізнатись про ціни?

Ціни на заправку картриджів Ви можете уточнити, зв’язавшись з менеджерами «Форвард-прінт» або безпосередньо у майстра, який буде виконувати роботи.

Заправка картриджів у Львові

Якщо ваша оргтехніка потребує професійного та високоякісного ремонту, обслуговування, потрібна заправка картриджів, регенерація чи проведення інших робіт, то звертайтеся до компанії «Форвард-прінт». Маючи в розпорядженні команду кваліфікованих фахівців з профільним досвідом, необхідне обладнання і витратні матеріали, ми пропонуємо комплексний сервіс високого рівня, з оперативним вирішенням задач будь-якої складності.

Завдяки фінансовій стабільності компанії для клієнтів пропонуються кращі умови обслуговування і при цьому невисока вартість послуг. Ви можете замовити виїзд майстра на зручний час, у потрібний день та отримати швидку допомогу для повного відновлення працездатності принтерів, факсів, копірів, МФУ та інших різновидів сучасної оргтехніки.

Заправка картриджів, ціна на цю послугу відповідає складності робіт, виконується у відповідності до особливостей моделі обладнання і умов використання. Заміна елементу друкарської техніки відбувається безпосередньо за місцем виклику або в спеціалізованому сервісному центрі «Форвард-прінт». Ви завжди можете уточнити актуальні ціни, зв’язавшись з менеджерами.

Заправка та відновлення картриджів у Львові

Така деталь принтерів (копірів, факсів), як картридж, по суті є контейнером, що заповнюється тонером. З допомогою тонера на аркушах, фотопапері або на паперових стрічках друкуються текстові документи, зображення, фотографії. Картриджі мають різні технічні характеристики, можуть експлуатуватися різний період часу – в залежності від навантаження і якості приладу.

Коли тонер закінчується, ці елементи потребують відновлювальної заправки або навіть заміни. Заправка, заміна чи регенерація картриджів потрібна, якщо:

 • втрачається насиченість друку;
 • з’являються чорні або білі смуги, хвилі на папері, фотопапері, стрічці;
 • з’являються інші дефекти друку.

Якісна заправка картриджів у Львові виконується фахівцями нашої компанії і допомагає позбавитися проблем неякісного друку. Ціна визначається менеджером після визначення об’ємів і складності робіт. Буває, що картридж настільки зношений, що потрібна не тільки його заправка, але й регенерація з заміною складників – фотобарабану, лез очистки чи дозування, валів (первинного заряду, магнітного). Переважно процедура заправки картриджів виконується в нашому сервісному центрі, який оснащений спеціалізованим обладнанням.

Заправка струменевих картриджів

Для заправки картриджа на струменевих принтерах виконуються аналогічні заходи, що включають: попередню діагностику обладнання; очищення важливих для тривалої і справної експлуатації техніки деталей; заправку елементу чорнилами, що відповідають моделі принтеру, факсу, копіра.

Ціни на заправку картриджів з регенерацією

Трапляються випадки, коли заправки картриджа недостатньо і потрібно проводити регенерацію елемента. При цьому виконуються наступні роботи: розбирання картриджа; прочищення за допомогою стиснутого повітря; аналіз працездатності елемента; промивка дрібних деталей, змащуваннязаміна деталей (PCR, магнітного валу, леза дозування, ракеля, фотобарабану); заправка тонером відповідної якості; посипання фото барабану старт-пудрою; збирання всіх елементів системи оргтехніки; проведення тестового друку.

Ціну з процедурою регенерації Ви можете уточнити, зв’язавшись з менеджерами «Форвард-прінт».

Вже сьогодні пропонуємо замовити заправку, заміну, регенерацію картриджів для принтерів і оргтехніки будь-якої моделі.