Друкуюча техніка

Як заправити картридж?

Щоб мати змогу постійно роздруковувати документи та фотографії, необхідна періодична заміна картриджів із барвниками або порошком-тонером. Коштують вони недешево, через що обслуговування принтерів стрімко зростає. Але вихід з цієї ситуації є. Додавати лише самостійно запросити вже використаний картридж та спокійно продовжувати дружити все, що потрібно. Слід зазначити, залежно від моделі принтера, це завдання не таке легке. Виробники принтерів не пропонують можливості запрошення картриджу користувача, тому ця процедура потребує використання кількох цікавих лайфхаків. Саме про них ми докладно розкажемо нижче.

Основні етапи заправки картриджів

Як заправити картридж струменевого принтера? Це не важливо, але вам доведеться виконати кілька підготовчих дій. Вони включають у себе придбання необхідного приладдя – чорніла, шприців, швейної голки, паперових серверів, які дуже знадобляться в процесі запрошення.

Заправка картриджу здійснюється в декількох кроках:

 • Знаходимо відвір для чорніла. Зазвичай він захищений спеціальною стрічкою, яку потрібно видалити.
 • Відкрийте в картриджах дуже тонки, тому доведемо дещо розширити їх. Для цього краще використовувати звичайну голку для шиття.
 • За допомогою шприців заповнюємо картридж чорніламі.
 • Закриваємо відвір (краще використовувати клейку стрічку).
 • Повертаємо резервуар у принтер.

Для коректної роботи пристрою можна виконувати всі перелічені дії, щоб не зламати сам картридж або не викрити чорного на стіні чи підлогу.

Процес заправки картриджа.

Як заправити картридж у домашніх умовах для лазерного принтера

У лазерних моделях використовуються одноразові тонер-блоки, які виробники суворо забороняють перезаправляти. Але висока ціна для них змушує користувачів використовувати різні експерименти. Якщо ви маєте бажання економляти кошти, попередньо – Усі підведені нижче роботи потребують введення кращого обережно та із використанням захищених рукавичок, маски та халату.

Як здійснити заправку картриджів від лазерного принтера? Переглядає цю процедуру наступним чином:

 • Спочатку відкриваємо відповідь, якщо потрібно заправити тонер. Деякі моделі картриджів такого відвору не мають, тому дуже обережно зробити його самостійно.
 • Засипаємо тонер. Для того радімо підготувати воронку з твердого паперу.
 • Встановлюємо заглушку на відвір або заклеюємо його клейкою стрічкою.
 • Монтуємо блок у принтер і перевіряємо роботу пристрою.

Для попередити проблеми під час подальшого використання принтера, обов’язково вибирайте лише якісні тонери.

Як заправити кольоровий картридж

Процес заправки кольорового картриджу виявляється необхідністю заливати не лише чорніло, але й барвники. На цьому етапі головне – не розширювати відсіки для них, тому що через цей помилковий блок доведеться викинути. Зазвичай розташування барвників у картриджах наступне:

 • ліворуч знизу знаходиться синій колір
 • у верхній частині розміщується червоний барвник
 • у правій нижній частині є резервуар для жовтого кольору

«Кольорові» резервуари є меншими, ніж кількість для чорного кольору. Також тому в них потрібно заливати не більше 4 мл барвнику. Процедура заправки не відображається від введених вище: відкриваємо відповідь – заповнюємо резервуар – наклеюємо стрічку. Обов’язково переконуємося, що картридж цілій з усіх боків та герметично закритий.

Фарба для заправки картриджів.

Перевіряємо якість заправки

Останній етап підготовки картриджу для струменевого або лазерного принтера – це перевірка якості запрошень. Заправка картриджа Canon та інших моделей перевіряється для наступних артеріїв:

 • чіткість відбитків після заправки
 • якісна заливка фону
 • надійне закріплення тонера або чорнил

У багатьох пристроях сьогодні встановлюється чип, який збільшує кількість зроблених відтісків. Тоді навіть після заправки принтер може вас не запросити. Наступна проблема:

 • натискаємо на клавішу «Відміна» або «Стоп»
 • підтримуємо кнопку в такому положенні 5-20 секунд у залежності від моделі пристрою
 • вимикаємо, та знову вмікаємо принтер

Ці три кроки дозволяють анулювати дані чіпа. Але слід мати на увазі, що процедура одночасно вводить ваше право на гарантію.

Тепер ви знаєте, як заправити кольоровий картридж або резервуар для монохромного принтера. Не впевнені, що ми можемо виконати всі перелічені дії самотужок? Зверніться до нашого сервісного центру, який впродовж 15 хвилин запросить картридж і надасть гарантію якості друку.

Хочете детільніше дізнатись про ціни?

Ціни на заправку картриджів Ви можете уточнити, зв’язавшись з менеджерами «Форвард-прінт» або безпосередньо у майстра, який буде виконувати роботи.