Друкуюча техніка

Як вибрати принтер

Принтер є універсальним пристроєм, який можна успішно використовувати не лише в офісі, а й вдома. Він дозволяє роздруковувати важливі документи, сторінки з електронних книжок, різні зображення з інтернету та фотографії з мобільного телефону або комп’ютера.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете багато моделей принтерів, які підходять для виконання  найрізноманітніших завдань. Тут можна придбати кольорові та монохромні, струменеві та лазерні USB та просунуті Wi-Fi пристрої. Саме тому в першу чергу необхідно вирішити, яка модель зможе найкраще задовольнити ваші потреби. Не знаєте, як це зробити та який принтер купити? Орієнтуйтеся на рекомендації нижче, щоб не зробити помилку у процесі вибору.

Технології друку

Першим та одним з головних критеріїв вибору принтера є його технологія друку. Відомо кілька варіантів, кожен з яких має свої переваги так і недоліки:

 1. Інноваційні LED-принтери, в яких замість лазеру встановлені світлодіоди. Вони гарантують високу якість друку, але працюють повільніше, ніж інші.
 2. Твердочорнильні та сублімаційні принтери забезпечують чудову якість для друку, але висока ціна та вартість експлуатації роблять їх доступними лише для вузького кола користувачів.
 3. Струменеві та лазерні принтери – популярне бюджетне рішення, яке добре підійде для домашнього користування. Для отримання поліграфії найвищої якості краще звернути увагу на більш дороговартісні моделі.
 4. Останні два варіанти є найбільш розповсюдженими. Саме вони масово використовуються вдома та у офісі, тому заслуговують на  докладний огляд.

Як вибрати принтер для дому.

Струменеві принтери: переваги та недоліки

Потрібен якісний кольоровий друк? Його забезпечить пристрій, який використовує струменеву технологію. Окрім цього придбання такої моделі надає інші переваги:

 • низька ціна, завдяки якої ви зможете зекономити кошти на придбані техніки;
 • можливість самостійно заправляти картриджі, яка декілька знижує витрати на експлуатацію приладу;
 • якісна передача кольорів, плавні переходи між відтінками;
 • універсальність, здатність друкувати текст та зображення на папері будь-якого типу;
 • можливість установки СБПЧ для безперервної подачі чорнила (на окремих моделях).

Мають струменеві принтери й мінуси. Наприклад, змінні картриджі до них коштують досить дорого. Можна економити, виконуючи заправку самостійно, але більшість виробників використовують сучасні методі захисту, не дозволяючи робити це.

Ще один недолік – необхідність регулярно використовувати струменевий принтер. При довгих паузах чорнила висихають, забруднюють друкуючі головки, через що виникає потреба у позаплановому обслуговуванні. Мінусом також є нижча швидкість друку у порівнянні з лазерними аналогами. Окрім цього, отримані зображення дуже чутливі до прямого сонячного світла та вологи.

Вибір принтера.

Плюси та мінуси лазерних принтерів

Не знаєте який вибрати принтер для швидкого та якісного другу документів та зображень? Зверніть увагу на лазерні моделі цих пристроїв. На відміну від струменевих принтерів, вони формують образ майбутньої сторінки за допомогою лазерного променю. Потім на зарані підготовлених листках паперу запікається тонер – порошок, який має потрібний для конкретного випадку колір.

Переваги лазерного принтера виглядають наступним чином:

 • висока якість та швидкість роботи;
 • тонер не засихає навіть при довгих паузах у роботі, тому обслуговування пристрою досить просте;
 • значний ресурс одного картриджу. За його допомогою можна роздрукувати до 2000 аркушів. У струменевому принтері – не більше 200.

Поліграфія, яку друкує кольоровий лазерний принтер, не псується від вологи та УФ-променів. Головним мінусом пристроїв такого типу є висока ціна. Картриджі теж коштують недешево, але збільшений ресурс дозволяє компенсувати цей недолік. Також віднесемо до мінусів неможливість використовувати СБПЧ та менш економні витрати електроенергії.

Який принтер краще купити для дому?

Відповідь на це запитання безпосередньо залежить від того, для реалізації яких саме завдань ви будете використовувати пристрій. Наприклад, для друку фотознімків краще придбати струменевий принтер, який гарно передає кольори та відтінки. Лазерна технологія друку для цього не підходить, тому що тонери погано змішуються та не надають можливості робити якісні реалістичні фото. Якщо ви працюєте вдома дистанційно та щоденно друкуєте велику кількість документів, обирайте швидкісний та більш довговічний лазерний принтер. Він допоможе легко впоратися с великими обсягами роботи.

Не забувайте й про додаткові характеристики принтера для домашнього використання, до яких належить такі опції: якість друку кольорових зображень, нанесення відбитків на диски, з’єднання з комп’ютером або іншими пристроями через Wi-Fi або Bluetooth. Тому вибираючи принтер для дому, рекомендується також відзначити його опції, при цьому не потрібно забувати про вид принтера.

Принтер в офіс

Не знаєте, як вибрати для офісних завдань хороший принтер? Знову орієнтуйтесь на свої цілі та потреби. Наприклад, якщо потрібно роздруковувати велику кількість ділових паперів за обмежений час, кращим вибором стане кольоровий лазерний принтер. Також можна зупинитися на згаданих раніше світлодіодних пристроях.

Рекомендується звернути увагу на наступні критерії:

 • довговічність та стійкість до підвищених навантажень;
 • наявність таких важливих опцій  як двосторонній друк, автоматична подача паперу та інших;
 • швидкість друку;
 • комплектація пристрою.

В офісі зазвичай потрібно не лише роздруковувати документи, але й сканувати їх. Тому варто замислитися над придбанням якісного, довговічного та стійкого до щоденних навантажень багатофункціонального обладнання.

Як вибрати принтер для офісу.

Принтер для друку фото

Для даної мети підійде пристрій, який гарно змішує кольори, а також дозволяє отримати якісні фотографії. Аматорам рекомендуємо зупинити вибір на недорогих та відносно простих струменевих моделях. Вони добре передають усі відтінки, демонструють дуже плавні переходи між ними. Окрім цього, таке обладнання дозволяє друкувати знімки на глянцевому папері, завдяки чому якість поліграфії буде досить високою.

Професіоналам, які організовують фотостудію вдома, радимо зауважити на сублімаційні принтери для друку фотографій. Вони є достатньо дорогими, але здатні забезпечити найвищу якість фото. Досягається вона за допомогою сучасних технологічних рішень – барвники спочатку переходять з твердого у газоподібний стан, а потім надійно фіксуються на поверхні паперу. Завдяки цьому забезпечується неймовірна точність передачі кольорів і відтінків.

Все ще не знаєте, як вибрати принтер для дому або офісу? Звичайно ж, звернутися до консультанта нашого інтернет-магазину. Ми докладно розповімо про недоліки та переваги кожної представленої в каталозі моделі, надамо відповіді на усі питання, які вас турбують. Також кваліфікований спеціаліст допоможе зробити правильний вибір з урахуванням ваших потреб так і фінансових можливостей.

Хочете детільніше дізнатись про ціни?

Ціни на заправку картриджів Ви можете уточнити, зв’язавшись з менеджерами «Форвард-прінт» або безпосередньо у майстра, який буде виконувати роботи.