Заправка
картриджів
Ремонт та обслуговування
оргтехніки
Продаж витратних
матеріалів
та комплектуючих
 
Служба доставки

Ми добре розуміємо, як складно буває в ритмі сучасного міського життя знайти час для того, щоб під'їхати в той чи інший офіс для вирішення своїх питань.

 

У будь-якому бізнесі дорога кожна секунда! Будь-яка втрата темпу може негативно позначитися на роботі компанії. Цього не можна допустити.

 

Ми заберемо у Вас картриджі і відправимо їх в наш сервісний центр на заправку. На наступний день кур'єр привезе їх Вам назад. Заправка картриджів- це послуга, яка вимагає відповідного обладнання і умов. Заправку на «колінах» в офісі у замовника ми не робимо: - По перше ми бережемо Ваше здоров'я і чистоту Вашого приміщення, а по-друге якісну заправку ми можемо гарантувати тільки заправляючи картриджі в своєму сервісному центрі. Кожен картридж отримує свій індивідуальний штрих код і фіксується по базі даних. Таким чином повністю виключена можливість переплутати Ваші картриджі з іншими. За штрихкодом завжди можна подивитися історію та поточний статус картриджа. Після заправки картриджі упаковуються в чорний світлонепроникний пакет для захисту при транспортуванні.

Наші співробітники здійснюють безкоштовну доставку картриджів для принтерів та іншої техніки по будь-якою адресою в рамках зони обслуговування. Такий сервіс дозволяє Вам не відволікати співробітників від важливих справ - ми самі відвідаємо Ваш офіс і забезпечимо безперебійну роботу техніки. Крім того, можливість безкоштовної доставки картриджів допомагає заощаджувати Ваші кошти. Перевагою також є висока швидкість доставки.

 

Доставка замовлених Вами витратних матеріалів здійснюється по Львову, Україні через наш транспортний відділ, який працює з більшістю транспортних компаній, що добре зарекомендували себе з точки зору оперативності доставки та збереження вантажу. Менеджер відділів збуту завжди зможуть запропонувати Вам оптимальний і зручний для Вас спосіб отримання вантажу По Львову доставка вантажів здійснюється нашим транспортним відділом безкоштовно. В інші міста України доставка від 500 у.о.

Новини та акції
Форвард-тур
10/02/2017
Форвард-тур

ВІДВІДАТИ СТОРІНКУ!
 
детальніше
Акція!!!
17/03/2016
Акція!!!

...
 
детальніше
Новинка!
14/03/2016
Новинка!

...
 
детальніше
Найкраща ціна
24/07/2014
Найкраща ціна

...
 
детальніше
19/05/2014
Тонер Premium серії

ColorWay презентує новий тонер Premium серії ТМ ColorWay продовжує...
 
детальніше